DOLAR

32,2050$% 0.02

EURO

35,1623% 0.01

GRAM ALTIN

2.473,42%0,24

ÇEYREK ALTIN

4.003,00%0,12

BİST100

10.158,63%-0,15

BİTCOİN

2129772฿%7.19057

a

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri paketleme işi nedir ? Evde nikah şekeri paketleme nasıl yapılır ? Evde nikah şekeri paketleme işi ne kadar kazandırıyor ? Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaraları neler ? Tüm bu soruların cevapları detaylı bir şekilde haberimizde. Keyifli okumalar...

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ev hanımlarına, öğrencilere, düzenli bir işte çalışmayanlara, emeklilere ve para kazanmak isteyen herkese evde iş imkanı sağlıyor. Nedir bu nikah şekeri ? Evde nikah şekeri paketleme işi Nasıl yapılır? Nikah şekeri hazırlamak için gerekli malzemeler nelerdir ? Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar kimlerdir? Evde nikah şekeri paketleme işi ne kadar kazandırır ?

Nikah Şekeri Nedir ?

Çiftlerin nikah gününü simgeleyen ve kalıcı kılan farklı, güzel veya gösterişli bir şekilde hazırlanmış içlerinde şeker bulunan o günün hatırasını yaşatmak için oluşturulmuş nesnelere Nikah şekeri denir. Nikah şekeri çoğu gelin için olmazsa çok önemlidir. Düğünlerin vazgeçilmez hediyesi olan Nikah şekeri çiftlerin zevkine göre renkten renge boyanır ve süslenir.

Nikah şekerleri tamamen çiftlerin isteğine göre tasarlanır. Nikah şekerleri kalıcı bir hediye olduğu için görsellik açısından çok önemlidir. Çiftler istediği tasarımla istediği gibi bir nikah şekeri hediyesi oluşturabilir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme Nasıl Yapılır ?

Evde para kazanmak isteyen; ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenler evde paketleme işleri sayesinde para kazanıyorlar. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile çalışarak, evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Her yıl binlerce nikah yapılıyor. Nikah törenlerinin vazgeçilmezi olan şeylerden birisi de nikah şekerleridir. Birbirinden farklı konseptlere uygun nikah şekerleri üretiliyor. Bunların paketleme işlemleri de evde nikah şekeri paketleme işi yapan insanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Nikah şekeri paketlemesinin tasarımı çiftlerin isteğine göre yapılacağı için her nikah şekerinin yapımı farklıdır. Evde nikah şekeri paketleme işine başlayanların öncelikle youtube gibi video siteleri aracılığıyla nikah şekeri yapımı videoları izlemesi ve bu işi yapan birilerinden fikir almasını öneriyoruz.

En basit nikah şekeri çalışmalarından başlayarak kendinizi geliştire geliştire biraz daha zor çalışmalara geçebilirsiniz. Evde nikah şekeri paketleme uğraştırıcı fakat gerçekten zevkli bir iştir. Evde nikah şekeri paketleme Hem zevk alarak hem de kendi esnek çalışma koşullarınız ile para kazanabileceğiniz bir iştir.

Bir firma ile evde nikah şekeri paketleme işi için anlaşma yaparsanız gerekli malzemelerin hepsini firma yapacağınız işe ve konsepte göre size gönderir. Firma size sayısını ve işin bitmesi gereken son gün tarihini söyler siz de yetişmesi gereken güne kadar bitirirsiniz.

Firma sizi malzeme arama derdinden kurtarır ve size zorunlu çalışma saati koymaz. İşin bitirme gününe kadar istediğiniz saat aralıklarıyla çalışabilirsiniz. Eğer işinizi firmanın istediği şartlarda yapmazsanız firma sizden memnun kalmaz ve işi sizden alır.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile anlaşmadan önce işin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmanız, sizi bu işi yapan diğer rakiplerinizden ön plana çıkartır. Son zamanlarda evde ek iş arayanların sayısı çok arttı. Bu nedenle firmalara başvuranların sayısı da çok fazla.

 • Nikah şekeri imalatı yapan bir firma sizinle anlaşırsa gerekli olan tüm malzemeleri size teslim eder. Bu malzemeler nikah şekerleri, ambalajlar, süsleme malzemeleri, diğer ekstra küçük malzemelerden oluşur.
 • Nikah şekerinin modellerine göre paketleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bazı firmalar sizlerden süsleme yapmanız için de talepte bulunabilirler. Böylece süsleme için ek ücret alarak paketleme işi ile daha iyi kazanç elde edebilirsiniz
 • Nikah şekerlerini paketleme yaparken mutlaka hijyenik ortamda çalışmanız gerekir. Paketlenen nikah şekerlerinin içerisinde herhangi bir yabancı madde olması durumunda firma sizlerle tekrar çalışmaz.
 • Bu nedenle firmanın sizden memnun kalmasını sağlamak için titiz ve dikkatli çalışmanız gerekiyor. Eldiven, bone, önlük kullanarak paketleme işlemlerinizi evinizde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nikah şekerlerini belirlenen adete göre ambalajlarını yerleştirip paketleme ve süsleme işlemlerinin de gerçekleştirilmesinin ardından kolilere yerleştiriyorsunuz. En son olarak da firmanın belirttiği tarihte teslim ediyorsunuz.

Firma ile anlaşırken, ürünlerin nasıl paketlenip, süslenmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi almanız gerekir. Bazı firmalar bazen sadece paketleme işlemi yapmanızı isterler. Bu da haliyle kazancınızı etkileyen bir durumdur. Evde nikah şekeri yapma ve paketleme işi de çoğunlukla evlerde ev hanımlarınca yapılan bir iş türüdür. Evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır ?

Nikah şekeri satan dükkan ve firmalar bu ürünleri hazır almak yerine; evde ek iş imkanı bekleyen kişilere yönlendiriyorlar. Bununla birlikte evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, aynı zamanda süsleme işi de yapmanızı isteyebilirler ki bu da sizin için ekstra kazanç anlamına gelir.

Siz de bulunduğunuz şehirde Evde nikah şekeri paketleme işi yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız bunun için doğru dükkanlar ve iş verenler ile iletişime geçmelisiniz. Bazı evde nikah şekeri işi veren firmalar, ürün başına daha az veya daha çok ücret öderler. Evde nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanç sağlayacağınızı aşağıdaki kısımda okuyabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, yapılan işlerin titizlikle yapılmasına çok önem verirler. İş verenlerin bu konuda oldukça hassas olduklarının altını çizmek gerekir. Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi ile uğraşan firmalar, size verilen nikah şekerlerini süslü paketlere azar azar ekleyerek sağlam bir şekilde paketlemenizi isterler.

Aldığınız ilk paketleme işinde herhangi bir sorun olmadan teslimat gerçekleştirirseniz, bu işin devamlılığı sağlanır. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların tamamı iş sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve gerekli malzemeleri işverenleri aracılığıyla size teslim edeceklerdir.

Kendi işini yapmak isteyen kişiler çoğu zaman büyük bir sermayeye ihtiyaç duyarlar. Evde nikah şekeri paketleme işi ile evinizde ek masraf ödemeden ve hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar haricinde Evde nikah şekeri paketleme işini şahsi olarak yapabilmeniz için gereken tüm malzemeleri sizin için listeledik.

 • Farklı renklerde tüller
 • Tülleri kesmek için makas
 • İçine koyulabilecek şekerler
 • Süslemek için kağıtlar
 • Süslemek için kullanılan tüyler
 • Cam şişe, çiçek, gelin ve damat figürleri, minik süs bisikletleri, küçük süs araba ve motorlar,
 • Küçük kavanozlar, küçük kafes, minik sepetler, küçük kutular ve sandıklar, minik yastık figürleri,
 • Süs olarak üretilmiş deniz kabukları, küçük aynalar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü süs eşyası
 • Keçe kağıdı
 • Kurdele ipleri

Yukarıda yazan gerekli tüm ürünleri kendiniz satın alıp, evde nikah şekeri yapıp süsleyerek  e-ticaret sitelerinde satabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız nikah şekerlerini organizasyon şirketlerine ve çeyiz satan dükkanlara da satabilirsiniz.

 • Nikah şekeri için gereken ana malzemeleri toptan olarak satın alıp, evde bu malzemeleri kendi zevkinize ve günün modasına uygun olarak düzenleyip ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz.
 • Kendiniz tek başınıza yapabileceğiniz gibi çocuk, anne-baba ve eşinizden yardım alarak da bu işi yapabilirsiniz.
 • Yaptığınız tüm ürünleri kendi sosyal medya hesaplarınızda  satarak para kazanabilirsiniz.
 • Dükkan sahipleri ile anlaşarak fason iş siparişi alıp ürünleri çok daha kârlı bir şekilde satabilirsiniz.
 • Eğer herhangi bir masrafa girmek ve pazarlama işi ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız; evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile anlaşarak para kazanabilirsiniz.
 • Nikah şekeri paketleme ve yapma işi için gerekli malzemeleri kendiniz almayıp bu ürünleri hazır olarak, evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan hazır alabilir ve sadece evde montaj ve süsleme de yapabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile çalışmak diğer yönteme göre kazancı kesin olmasına rağmen; kazanç miktarı daha düşük olacaktır. İşe yeni başlayacak olan kişilerin Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan sipariş almaları ve zamanla gelir durumuna göre daha sonra kendileri evde nikah şekeri yapmaları uygun bir çalışma modeli olabilir.

Pandemi nedeniyle neredeyse 2 yıldır düğünler erteleniyordu. Fakat artık düğün sayıları çok arttı. Çevrenizde bu yıl evlenecek kişi vardır. Çevrenizdeki insanlarla da çalışarak para kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ? 

Evde nikah şekeri paketleme işi ile ek gelir elde etmek isteyen kişilerin bilmesi gereken en önemli nokta şu şekildedir: bu tarz işler, emek ve sabır ister. Gün içinde sürekli aynı şeylerden 50-100 adet yapmak belki size sıkıcı gelebilir. Fakat unutmayın evde nikah şekeri paketleme işinde, kazancınız yaptığınız işin sayısına bağlı olarak değişir. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, adet başına 1 ile 2 TL arasında ücret öderler.

Yani günde 100 nikah şekeri paketlerseniz aylık kazancınız ortalama 3.000 TL olur. Şunu bilmelisiniz ki ne kadar kazanacağınızı siz performansınız ile belirliyorsunuz. Evde nikah şekerlerini kendiniz yapıp kendiniz özellikle sosyal medya hesaplarınızdan veya başka yollarla doğru şekilde pazarlayabilirseniz o zaman çok daha yüksek rakamlar kazanabilirsiniz.

Örnek verecek olursak, Basit bir nikah şekeri ortalama 4 TL’den satılır. Siz tek sipariş aldığınızda en az paket halinde 400 adet satıyorsunuz. Bu da 1.600 TL eder. Bu ürünlerin size maliyeti en fazla 200 TL olur ve 1.400 TL net kazanç elde edersiniz. Bu da sadece tek bir siparişten alacağınız paradır. Ayda 4-5 sipariş alırsanız aylık net kazancınız 5.000 TL’yi geçer.

Yukarıda size evde nikah şekeri paketleme ve süsleme işi hakkında 2 yöntemden bahsettm. Tercih tabii ki sizin ancak belirtmek isterim ki bu ürünleri evinizde yaparak satmanın kazancı her zaman çok daha yüksek olacaktır.

Nikah şekeri paketleme işini günümüzde  birçok ev hanımı, öğrenci gibi evde boş vakti olan ve paraya ihtiyacı olan herkes kolay ve rahat bir şekilde yapabilir. Bu işten elde edebileceğiniz kar oranı şahsi iş yapmanıza ve bir firma ile çalışmanıza göre farklılık gösterir. Kendiniz bu işi hiçbir firma ile çalışmadan yapmak istiyorsanız elinizde bir miktar sermaye olmalı ki gerekli bütün ürünleri tedarik etme imkanınız olsun.

Yukarıdaki sizler ile paylaştığım ürünleri tedarik edebileceğiniz birçok yer vardır. Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız daha kolay ve daha az maliyetli bir şekilde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Küçük şehirde oturanlar için bu ürünler insanların alma zorunluluğu, imkan ve ürün çeşitliliğinin azlığından dolayı bazen normale göre maalesef 2 katı fiyata bile mal olabiliyor.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri paketleme işini evde yapmayı tercih ediyorsanız size tavsiyem gerekli ürünleri imkanların fazla olduğu yerlerden satın almanız. Tabii Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile de anlaşabilirsiniz.  Eğer evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile çalışırsanız malzeme alma sorununuz olmaz. Evde nikah şekeri paketleme işinde ürün başına ücret alırsınız. Firma bir nikah şekeri başına 1 TL‘de verebilir 5 TL‘de verebilir.

Nikah şekerlerinin uğraştırıcılık seviyesine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Firmadan çok sayıda nikah şekeri alarak kazancınızı çok yüksek rakamlara çıkarabilirsiniz. Tabii ki siparişleri zamanında yetiştirebilecek durumda iseniz. Eğer tek başınıza yapmak size zor gelirse aile üyelerinden veya komşularınızdan da yardım alabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işini kendiniz yapmanız durumunda sosyal medya veya internet aracılığıyla yaptığınız ürünün tanıtımını gerçekleştirerek online satışlar da yapabilirsiniz. Eğer yeterli sermayeniz ve imkanınız varsa küçük el broşürleri bastırıp dağıtabilir veya sosyal medyada para karşılığı büyük kitlelere tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bu pazarlama yöntemleri sizin daha karlı satış yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kırtasiyelerin sattığı günümüzde sürekli kullanılabilecek farklı bir malzeme ile güzel ve ilginç görünümler elde edebilirsiniz. Sarı, beyaz ve kırmızı renklerini kullanarak, inciler, boncuklar ve tüllerle süsleyerek nikah şekerinizi kendi zevkinize göre hazırlamanız da mümkün.

Firmalar ile anlaşarak nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanacağızı merak ediyorsanız, bunu da açıklayalım. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, genellikle adede göre sizlere bir ödeme yapar. O hafta ya da ayda ne kadar nikah şekeri tamamladıysanız, ona göre bir ödeme alırsınız. Genellikle adet paketleme için 1 TL ile 2 TL arasında bir ücret ödenir. Günde 100 paketleme yaptığınızı düşünürsek, aylık en az 3.000 TL kazanırsınız.

Daha fazla evde nikah şekeri paketleme ve süsleme işi yaparak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Tamamen size bağlı! Eğer boş vaktiniz varsa, firmalardaki iş fırsatlarını sık sık değerlendirin. Eğer yukarıda anlattığım gibi, kendiniz nikah şekeri yapıp kendiniz satarsanız, bunun kazancı  haliyle çok daha farklı olacaktır.

Sipariş üzerine nikah şekerleri yapacağınız için kaç kişilik bir organizasyona çalıştığınız, kullandığınız malzemeler de kazancınızı etkiler. Başarılı satışlar ve reklamlar gerçekleştirebilirseniz, ayda 5.000 TL’den fazla para kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında nikahlar çok daha fazla olduğu için, sipariş alma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, ülkemizde her ilde mevcut.  Çünkü Türkiye’nin her şehrinde nikah yapılıyor. Yani Evde nikah şekeri paketleme işinin tekstil işi gibi özellikle ön plana çıktığı bir şehir yok. Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar nereler, diye merak ediyorsanız sorularınızın cevabını bulacaksınız. Evde nikah şekeri paketleme işi alabileceğiniz iki seçeneğiniz bulunmakta

 • Organizasyon şirketleri
 • Çeyiz evleri

Bu 2 seçenek de ülkemizde her şehirde bulunuyor. Bir diğer yöntem olarak nikah şekeri paketleme işi veren dükkanlar, hediyelik eşya mağazaları ya da nikah şekeri tedarik eden firmalarla da görüşebilirsiniz. Bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz ?

1- Google, Safari, Yandex, Yahoo… hangi arama motorunu kullanıyorsanız, açın.

2- Ardından örneğin İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? İstanbul organizasyon şirketleri yazın.

3- Haritalar sekmesine tıklayarak Enter tuşuna basın.

4- İşte karşınızda İstanbul’da evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ve adres bilgileri

5- Bu taktiği Türkiye’nin Erzurum, Ankara, Kocaeli, Bursa, Antalya, Mersin, Hatay, Burdur ve diğer tüm şehirleri için uygulayabilirsiniz. Ben İstanbul’u örnek olarak sizlere verdim.

6- Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmaların adreslerini ekranda göreceksiniz. Üstelik açık adresleri ve tüm bilgileri ile birlikte. Hemen bilgileri not edin ve yüz yüze giderek başvuru yapın !

Bazı firmalar yanlarında işçi çalıştırmak yerine evde oturan çalışmayan bayanlara, öğrencilere ek iş imkanı sağlamak amacıyla nikah şekeri paketleme işi vermektedir. Bu firmalar gerekli bütün malzemeleri işi yapana teslim eder ya da onlardan gidip teslim almalarını ister, üretimin biteceği tarihi verir ve işi yapan kişinin ürünleri verdiği tarihte bitirmesini talep eder.

Bu firmalar ürünün zorluğuna, uğraştırıcılığına veya basit oluşuna göre ücret belirler. Bunun için bulunduğunuz yerlerdeki organizasyon şirketleri ile görüşerek sadece nikah için değil bebek mevlütleri, sünnet düğünleri, doğum günleri için de şeker yapma işine girebilir, kazancınıza ek bir kazanç daha ekleyebilirsiniz. Firmalar sürekli aranarak rahatsız edilmemek adına iletişim bilgilerini paylaşmazlar.

Evde nikah şekeri paketleme işini her şehirde yapan birileri olduğunu düşünürsek siz de bulunduğunuz şehirdeki nikah şekeri yapan firmaları araştırarak bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları !

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak oldukça zordur.  Ben size evde nikah şekeri paketleme işi iletişim numaraları hakkında müthiş bir bigi vereceğim. Bu durumun dışında direkt olarak firma ya da mağazalara giderek Evde nikah şekeri paketleme işi yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz miktar ve boş zamanınız hakkında iş verene bilgi vermeniz yeterli olur.

Evde Nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını ulaşmak kolay mı ?

Yukarıda verdiğim arama motoru ile araştırma taktiği ile Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki ile aynı yolu izleyin ve karşınıza çıkan ekranda sol tarafta bulunan tüm organizasyon şirketlerinin üzerlerine imleci getirin, işte telefon numaraları karşınızda! 0212-0232-0312-0266-0264 gibi alan kodu ile başlayan numaraları ararsanız, çok daha iyi olacaktır.

Kendi evinizde nikah şekeri paketleyerek para kazanmak ister miydiniz? İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Kocaeli, Bağcılar, Üsküdar ve Ümraniye’de bazı firmalar Evde nikah şekeri paketleme işi vermektedir.

Aylık minimum 1.000 TL ile 7.000 TL arasında sabit kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle evde boş zamanı olan hanımlar fason firmalar veya şirketlerle anlaşarak Evde nikah şekeri paketleme işi yapabilirler.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Evde yapılacak işlerin sınırı yoktur. Evinizi çalışma yeriniz yapabilmeniz artık çok kolay. Evden yapılabilecek bir sürü iş imkanı vardır. Evde nikah şekeri paketleme işi de bunlardan biridir. Yapımı kolay ve bir o kadar da zevkli bir iştir. Eğer bu işi evinizde kendiniz bir firmayla anlaşmadan yapacaksanız hayal gücünüzü kullanarak harika eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Birçok firma bu iş için yanında fiziki olarak bulunan elemanlar yerine evden destek olabilecek insanlar arıyor. Eğer siz de bu işte ben bu işi yaparım  eve ek gelirim olsun diyorsanız evde nikah şekeri paketleme işi tam size göre.

Evde nikah şekeri paketleme işi için imkan yaratan bir çok firma bulunmaktadır siz de bulunduğunuz il veya ilçede Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalarla görüşerek yeni mesleğinize sahip olabilirsiniz. Kendi çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlar, rutin hayatınızdaki işlerinizden de geri kalmazsınız.

Nikah şekeri günümüzde çok popüler olan bir ürün haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında bu işten çok çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü yazın düğünler üst üste yapılır hiç boşluk olmaz. Nikah şekeri de düğün sahiplerinin o günkü anılarını insanların kafasında kalıcı hale getiren bir üründür. O günden bir anı olarak kalır. Hoş bir görüntüleri olması nedeniyle insanların ilgisini de çeker.

Hemen hemen bütün annelerin buzdolabında veya mutfağın herhangi bir yerinde nikah şekeri bulunmaktadır. Siz de bu işleri yapan firmaları cep telefonlarından arayabilir veya yüzyüze iletişime geçebilirsiniz. İzmir, Ankara, İstanbul gibi pek çok büyük şehirde bulunan firmalarla iletişime geçebilir, Evde nikah şekeri paketleme işi sektöründe siz de yerinizi alabilir ve bu işten kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Dükkanda Nikah Şekeri Satışı Yapmak

Yaratıcılığınıza güveniyorsanız ufak bir dükkan açıp nikah şekeri satışı yapabilirsiniz. Kendiniz üretip kendiniz satarak para kazanabilirsiniz. Burada ürünlerin kalitesi ile birlikte, dükkanı nereye açacağınız önemlidir. İşlek olan yerlere dükkan açılması gerekir. Büyükşehirlerde Nikah şekeri dükkanı açmak daha mantıklıdır.

İnternette Nikah Şekeri Satmak

Kendi hazırladığınız nikah şekerlerini İnternete koyarak satış yapıp para kazanabilirsiniz. Bunun için kendinize bir site oluşturmalısınız. Ardından hem kendi sitenize hemde büyük sitelere ürünlerinizi koyarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hem dükkan açıp hem sosyal medyadan ürünlerin tanıtımını yapmak çok doğru bir hamle olacaktır. Çünkü sosyal medya kullanımı oldukça yaygındır. İnsanlar artık alacakları ürünleri İnternette araştırmaya yöneldi. Haliyle İnternet’te satışlar çok arttı.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Günde Kaç Saatinizi Alır ?

Diyelim ki Evde nikah şekeri paketleme işi için bir firma ile anlaştınız. Günde kaç saat vakit ayırmanız gerekecek? Bu sorunun cevabını verebileceğimiz kesin bir rakam yok.

Çünkü firma ile anlaşmanızın detayları ayıracağınız saat miktarını belirleyecektir. Firma ile günlük kaç adet nikah şekeri yapımına anlaştıysanız ayıracağınız vakit de ona göre değişecektir. Bazı insanlar günde az miktarda şeker yaparken bazıları çok daha fazla yapıyor. Daha fazla yapan daha fazla vakit harcıyor ve daha fazla kazanıyor.

Evde nikah şekeri paketleme işi için ortalama 1 ile 3 saat arasında vakit harcanmaktadır. Ek iş olarak yapılan bu işler için günde 10 saat ayrılmıyor. Bu nedenle çekinmenize gerek yok. Sizleri hem yapım açısından, hem de yapım süresinin kısa olması açısından çok yormayacak bir iştir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İçin Hangi Şehirlerde Daha Fazla İmkan Var ?

Kalabalık şehirlerde evde nikah şekeri paketleme işi için daha fazla imkan var. Büyükşehirlerimiz fabrikaların çok daha fazla olması, insan sayısının çok daha fazla olması nedeni ile daha fazla imkan sağlıyor.

En basit şekilde açıklayacak olursak, kalabalık şehirlerde daha fazla insan olduğundan dolayı daha fazla düğün olur. Daha fazla düğün olduğundan dolayı daha fazla organizasyon şirketi bulunuyor. Ne kadar çok organizasyon şirketi varsa evde nikah şekeri paketleme işi için o kadar çok imkan var.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İçin Yaş Sınırı Var mı?

Evde nikah şekeri paketleme işine başvurabilmek adına herhangi bir yaş sınırı veya kriter yok. Elinizin yatkınlığı var ise sizin açısından iş yapımı aşamasında kolaylık olur. Yani sizde bulunan yetenekler yapım aşamasında size fayda sağlar. Her yaştan insanlar evde nikah şekeri paketleme işi yapabilirler. Sadece bu işleri yapmanıza engel olacak bir sağlık probleminiz bulunmaması gerekiyor.

Kendiniz Nikah Şekeri Yapıp Kendiniz Satın !

Evde kendiniz nikah şekeri yapıp kendiniz satmak ister misiniz?  Nikah şekeri yapıp satmak için gerekli olan malzemeleri satın aldıktan sonra, evde sipariş üzerine nikah şekeri hazırlayıp satabilirsiniz.

Bu şekilde çok yüksek paralar kazanmak mümkün. Süslemelerle, el işleriyle ilgili bir insansanız, nikah şekeri süsleyip satmak sizin için harika bir evde ek iş fırsatı olacak. Ortalama olarak 200 tl maliyet ayırarak bu işe girebilirsiniz önemli olan burada süsleme malzemeleri ve nikah şekerlerini satın alacağınız yerler olacaktır.

Nikah şekerinin satmak için çeşitli stratejiler geliştirebilirsiniz bunlardan biri sosyal medya platformlarından yararlanmak. Evde nikah şekeri paketleme işi için açacağınız sosyal medya hesaplarında sipariş üzerine nikah şekeri sattığımızı belirten bir ilan oluşturabilirsiniz.

Buraya yaptığınız nikah şekerlerinin estetik çekilmiş fotoğraflarını yükleyebilir ve ücretli reklamlar satın alarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Sosyal medya dışında daha büyük düşünürseniz, kendi e-ticaret sitenizi oluşturabilir ve büyük satışlar yapabilirsiniz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkürler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
 • Selda okur
  2 yıl önce
  0 0

  Evde paketleme işi için hangi firmaya başvurmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz evimde nikah şekeri pketleme işi yapmak istiyorum.

Sıradaki haber:

Süper Transfer Tamam! Dusan Vlahovic 75 Milyon Euro’ya Juventus’a Transfer Oldu !

HIZLI YORUM YAP