DOLAR

32,4098$% 0.15

EURO

34,5208% 0.24

GRAM ALTIN

2.460,41%0,91

ÇEYREK ALTIN

4.197,00%-0,04

BİST100

9.814,19%0,59

BİTCOİN

2122358฿%2.71214

a

Yeni Atama Kararnameleri Resmi Gazetede Yayımlandı

26 Şubat 2022 tarihli atama kararnameleri resmi gazetede yayımlandı. İşte detaylar...

26 Şubat 2022 tarihli atama kararnameleri resmi gazetede yayımlandı.

Atama Kararları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İş Başmüfettişliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 6 ncı maddeleri gereğince Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Bekir Aktürk atanmıştır.

İş Müfettişi Durdu Mehmet Çakıroğlu, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alındı.

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı

Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcısı Hacı Abdullah Uçan atandı.

Yeni Atama Kararnameleri Resmi Gazetede Yayımlandı

Yeni Atama Kararnameleri Resmi Gazetede Yayımlandı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

II. Bölge Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Cengiz Yıldırım atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Enerji İşleri Genel Müdürü Murat Zekeriya Aydın , 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alındı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa Mert Ayaz atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Kültür ve Turizm Bakanlığı Antalya tl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim ACAR görevden alındı. Yerine Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Candemir Zoroğlu atandı,

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Mardin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Elif Belkıs Baştürk atandı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Edime Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alındı.

Milli Eğitim Bakanlığı

Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alındı.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Milli Eğitim Bakanlığı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız görevden alındı yerine Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Enver Kıvanç atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı

Su Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Maruf Araş atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı IV. Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alındı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Tunceli İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Kaya, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alındı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Muş İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet Gün atandı.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Cihan Soy Alp  atandı.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Aylin Çağlayan Özcan atandı.

Ticaret Bakanlığı

İzmir Ticaret İl Müdürü Şahin Ersü, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ııci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Rekabet Kurulu;

– İkinci Başkanlığına Ahmet ALGAN,

– Üyeliğine Berat UZUN,

4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanunun 22, 23 ve 24 üncü maddeleri ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 7 nci maddeleri gereğince atanmıştır.

26 Şubat 2022

Recep Tayyip ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bakan Çavuşoğlu: Montrö Anlaşması’nı Tüm Maddeleriyle Uygulayacağız…

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik şartları, çerez politikası ve kullanım şartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.